Grupa wsparcia i rozwoju dla kobiet w trudnych relacjach

Nabór do grupy rozpoczęty !

Termin:  
Miejsce:  Warszawa, 
Cena:        
Zgłoszenia:  psycholog@psychocentrum.pl

Opis zajęć w grupie

Grupa wsparcia i rozwoju dla Kobiet, które były lub są w trudnych związkach.

Jeśli miłość oznacza dla ciebie ból i cierpienie. Jeśli związek narusza twoją równowagę emocjonalną i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli obarczasz się winą za wszelkie niepowodzenia w relacji i chcesz zmienić swojego partnera. Jeśli nie potrafisz myśleć o sobie i swoich potrzebach, cierpisz z powodu obniżonego poczucia wartości, osamotnienia lub lęku przed samotnością  – to ta grupa jest DLA CIEBIE!

Kochać za bardzo to być w związku, w którym czujesz się nieszczęśliwa. Cierpisz emocjonalnie, fizycznie, finansowo, seksualnie. Odczuwasz odrzucenie, jesteś poniżana i co najgorsze nie potrafisz odejść bo panicznie boisz się samotności.
Posiadasz przekonanie, że jeśli bardziej się postarasz, partner się zmieni i wtedy odczujesz prawdziwą miłość i szczęście.

Nic bardziej mylnego!


Co uzyskasz dzięki grupie?

W czasie spotkań grupy, będziesz mogła wymienić się swoimi odczuciami i doświadczeniami. Zidentyfikować przyczyny i skutki swoich problemów, przeanalizować bieżące trudności, które pojawiają się w twoim życiu, uwolnić się od powtarzania tych samych błędów i schematów.

Grupa Kochać i być kochaną  jest prowadzona w formie wsparciowo – rozwojowej. Dzięki czemu uczestniczki grupy mają okazję nawiązać bliskie relacje, dać i otrzymać wsparcie a przede wszystkim otrzymać ogromną wiedzę jak radzić sobie w relacjach. Prócz teorii, jest wiele ciekawych ćwiczeń, które umożliwiają wiedzę wprowadzać w czyn, teorię w praktykę. Grupa to nie tylko płacz, to też śmiech, poważne i lekkie rozmowy.

Skutkiem pracy na grupie jest:

– odbudowanie szacunku do siebie;
– odbudowanie pewność siebie;
– pozbycie się wewnętrznego krytyka;
– nauczenie się dbania o siebie;
– stanie się bardziej asertywną;
– poprawienie relacji z innymi ludźmi;
– uwolnienie się od toksycznych relacji;
– nauczenie się radzenia sobie z negatywnymi emocjami.

Grupę prowadzi doświadczona psycholog – seksuolog, dzięki czemu możesz mieć pewność,
że otrzymasz profesjonalną pomoc i rzetelną wiedzę.

Aktualnie trwa nabór do grupy :). 

UWAGA ilość miejsc bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Umów się na konsultację z terapeutką prowadzącą grupę.
Wyślij zgłoszenie na adrespsycholog@psychocentrum.pl

Dołącz do naszych zajęć

Prowadzący

Agnieszka Urbanowicz
Psycholog, seksuolog

Pracuje z osobami: w kryzysie lub po bardzo trudnych doświadczeniach osobistych, które znajdują się w konflikcie z ważną osobą, które chciałyby nawiązywać i utrzymywać satysfakcjonujące relacje, znaleźć partnera/partnerkę, z obniżonym nastrojem, z niską samooceną, z powracającym poczuciem winy, z problemami związanymi z tożsamością seksualną – własną lub bliskiej osoby, z osobami nie heteroseksualnymi, z odczuwanym w różnych sytuacjach lękiem, niepokojem, napięciem, z brakiem satysfakcji w ogólnym funkcjonowaniu, z brakiem satysfakcji w sferze seksualnej, w trakcie rozwodu, żałoby lub innego trudnego procesu.

Więcej o prowadzącej 

Opinie