Bliżej siebie

Niezwykły warsztat...

Termin:  11.10.2017 – 06.06  2018  /środy 18.00 – 20.30
Koszt:     340 zł za  (2 spotkania w miesiącu)
MiejscePSYCHOCENTRUM ul. Krochmalna 4/28
Zapisy:   psycholog@psychocentrum.pl

Opis zajęć

Próbujemy nadążyć za tempem życia jakie świat nam dziś oferuje. Codzienność, obowiązki, sprawy do załatwienia. Dajemy radę ale…. za jaką cenę !  Gubiąc się, płyniemy na fali emocji i utartych schematów. Zapominając o sobie, o swojej kobiecości i intuicji. Tracąc poczucie pewności siebie.

Jeżeli potrzebujesz zmiany w dotychczasowym życiu, chcesz odnaleźć siebie, jesteś po trudnych doświadczeniach, na zakręcie, pogubiona, z niską samooceną –  to ta grupa jest dla ciebie.

Zapraszam do udziału w grupie na której na chwilę oderwiesz się od codzienności. Wyłączysz autopilota, odkryjesz wewnętrzny spokój, nawiążesz nowe relacje, także z samą sobą. Na nowo spojrzysz na siebie i swoje życie, z większą troską i miłością. Staniesz się bardziej świadoma siebie. Przyjrzysz się swoim emocjom, lękom, przekonaniom i schematom.
A to droga do życia w zgodzie ze sobą, z większą pewnością siebie i otwartością na to co tu i teraz.

Grupa jest prowadzona w formie rozwojowej z elementami terapii. Spotkania oparte są o zasadę : „20% wiedzy, 80% praktyki”. Pracujemy w kameralnych grupach, co zapewnia atmosferę pełną otwartości i lepszy kontakt z prowadzącą.Spotkania wyróżniają się ciekawym i bogatym programem ćwiczeń i niezwykłą atmosferą.

Udział w tej grupie to nowy rozdział w życiu każdej uczestniczki.

Aktualnie trwa nabór do grupy :). 

UWAGA ilość miejsc bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Terminy spotkań

11.10; 25.10; 8.11; 22.11; 6.12; 20.12. 2017;
3.01; 17.01; 31.01; 7.02; 21.02; 7.03; 21.03; 4.04; 18.04; 9.05; 23.05; 6.06. 2018r.

Uczestnicząc w spotkaniach:

  • pogłębisz świadomość samej siebie
  • wzmocnisz poczucie własnej wartości
  • odkryjesz pokłady kobiecości w sobie w
  • wzmocnisz u ważność  na tu  teraz
  • odkryjesz piękno i radość w sobie
  • znajdziesz inspiracje być żyć pełnią życia
  • doświadczysz odprężenia i relaksu .

Grupę prowadzi doświadczona specjalistka. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc i rzetelną wiedzę. Sylwia Krajewska jest osobą pełną skupienia i zaangażowania w pracę.

Zapraszamy !

Dołącz do naszych zajęć

Prowadząca

Sylwia Krajewska
Założycielka Ośrodka Psychocentrum i portalu KochamzaBardzo.pl

Specjalizuje się w pomaganiu osobom, które przeżywają kryzysy w relacjach partnerskich lub są w sytuacji trudnych rozstań, rozwodów, czują się osamotnione, mają niską samoocenę, mają poczucie zagubienia, problem z ustanowieniem i ochroną własnych granic.

Więcej o terapeucie

OPINIE

Uczestniczyłam 3 lata temu w Pani warsztatach. To była niezwykła grupa i spotkanie dla mnie. Jeżeli są jeszcze wolne miejsca, chciałabym dołączyć 🙂 Wiki.

 

Pani Sylwia jest bardzo profesjonalną osobą a do tego ciepła i miła. Pytaniami trafia w punk, często daje do myślenia. Super prowadzi grupy. Byłam na kilku warsztatach które prowadziła.
Ola.