Nasz zespół

Paulina Karauda

Psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Obecnie uczestniczka czwartego roku psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty. Ukończyła kurs w zakresie samodzielnego przygotowywania i prowadzenia szkoleń, warsztatów umiejętności psychospołecznych prowadzony przez Szkołę Trenerów Progress w Lublinie, przygotowujący do uzyskania rekomendacji trenerskich Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła Studium Pedagogiczne oraz I stopień  Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanym przez Stowarzyszenie „Niebieska Linia”. Odbyła liczne szkolenia w zakresie pomocy osobom doświadczającym przemocy w rodzinie i pracy z osobami pokrzywdzonymi przemocą seksualną.

Doświadczenia zawodowe zdobywała przez 5 lat, między innymi w Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem prowadzonym przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności „Bona Fides”, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej i Ośrodku Pomocy Społecznej.

Pomaga przede wszystkim osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie, wychowanym w rodzinach dysfunkcyjnych, w rodzinach z problemem alkoholowym, osobom po przejściach traumatycznych z syndromem stresu pourazowego, z niską samooceną, z cechami współuzależnienia od partnera, będącym w kryzysie związanym ze stratą: żałobą, rozstaniem, zmianą sytuacji rodzinnej, osobom doświadczającym trudności w budowaniu bliskich i satysfakcjonujących relacji, doświadczającym głębokiego lęku i smutku w życiu, chcącym zwiększyć świadomość siebie, parom i rodzinom przeżywającym różnego rodzaju kryzysy.

Prowadzi terapię indywidualną z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, terapię rodzin, par oraz grupy psychoterapeutyczne.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook