Nasz zespół

Sylwia Krajewska

Więcej o Sylwii

Założycielka Ośrodka Psychocentrum, portalu KochamzaBardzo.pl, samotnosc.info.pl oraz autorka książek:  ” Zatrzymaj się ” i ” bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci „Opowiedz mi, co u ciebie”

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczestniczyła w 2-letnim szkoleniu w terapii poznawczo – behawioralnej przy Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (CTPB) w Warszawie. Ukończyła szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe z zakresu „Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”. Ukończyła 2-letnie Studium Metod Pracy z Dziećmi ofiarami przemocy seksualnej i ich rodzinami w Fundacji Dzieci Niczyje. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 12 lat. Wcześniej pracując w Świetlicach Socjoterapeutycznych, Domu Dziecka, Ośrodku Pomocy Psychologicznej, Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej. Aktualnie od 8 lat jest właścicielką Ośrodka Pomocy Psychologicznej Psychocentrum i założycielką portalu kochamzabardzo.pl  i samotnosc.info.pl  . Zajmuje się przede wszystkim problemami kobiet w szerokim tego słowa znaczeniu. W szczególny sposób pasjonuje ją praca z Kobietami z syndromem „kochania za bardzo”, DDA i DDD.
Specjalizuje się w pomaganiu osobom, które przeżywają kryzysy w relacjach partnerskich lub są w sytuacji trudnych rozstań, rozwodów, czują się osamotnione, mają niską samoocenę, mają poczucie zagubienia, problem z ustanowieniem i ochroną własnych granic.

Pomaga odkrywać siebie na nowo, rozwijając przy tym świadomość siebie. Jest zwolenniczką prawdy (zdejmowania masek przed samym sobą i światem), wsłuchiwania się w siebie i nieustającej pracy nad sobą w celu pełniejszego życia.

Pracuje z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe.

Hobbystycznie:
kolorystka i wizażystka
maluje obrazy.