PSYCHOLOG, KOORDYNATOR BIURA

Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna dzieci i dorosłych w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku psychoonkologia w Uniwersytecie SWPS z siedzibą w Warszawie. Aktualnie w trakcie szkolenia terapeutycznego z nowatorskiej metody PLAY THERAPY na poziomie certyfikatu. Stażystka – psycholog w przedszkolu „Limonka” w Warszawie.

  • Koordynuje pracę terapeutów w poradni.
  • Obsługuje proces przyjmowania pacjentów.
  • Odpowiada na część listów kierowanych do poradni.
  • Na bieżąco uaktualnia grafik i dostępne terminy u naszych specjalistów.
  • Udziela informacji dotyczących oferowanych usług

Jako absolwentka studiów podyplomowych z psychoonkologii potrafi zapewnić kompleksową opiekę pacjentom onkologicznym i ich rodzinom, zmagającym się z diagnozą, trudnościami w procesie leczenia, nawrotem choroby, perspektywą nadchodzącej śmierci lub utraty bliskiej osoby. Wie, jak udzielać profesjonalnego wsparcia w procesie przechodzenia żałoby po jej odejściu. Swoje powołanie do świadczenia pomocy również w sytuacjach kryzysowych odkryła podczas praktyki, którą odbyła w Hospicjum.

Obecnie aktywnie zaangażowała się w pomoc terapeutyczną dzieciom, aby wspomagać je w sytuacjach, w których prezentują deficyty emocjonalne, czy społeczne. Metoda Play Therapy wykorzystuje podstawową aktywność dzieci przez zabawę do nauki wyrażenia siebie, swoich emocji. Chce tą metodą pomagać dzieciom w wyrażaniu tego, co jest dla nich trudne, czy nie zrozumiałe do nauki wyrażenia swoich myśli, uczuć i wdrażania nowych zachowań.