Anna Chorowiec

Anna Chorowiec

Przyszły psycholog w procesie edukacji – stażystka. Pasjonatka nurtów psychologii pozytywnej i egzystencjalnej. Dociekliwy badacz szczęścia i dobrostanu.

Wierzy, że każdy człowiek został stworzony do tego, aby wieść życie pełne sensu, znaczenia, przynoszące satysfakcję na wielu płaszczyznach. Nie wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, iż źródło tego stanu znajduje się w nas samych. Moim zadaniem jest wyszukiwanie i opracowywanie takich metod, technik oraz ćwiczeń, które umożliwią innym wgląd we własne wnętrze i skrócą drogę do poznania najważniejszej osoby w ich życiu – siebie samych.
Kilkuletnie doświadczenie konsultanta rozwoju w oparciu o mocne strony (narzędzia Instytutu Gallupa) utwierdziło ją w przekonaniu, iż sukces w każdym z obszarów naszego życia – w pracy, w życiu rodzinnym, w relacjach z innymi – zaczyna się od subiektywnego poczucia dobrostanu (nie odwrotnie!). Łączy naturalną wiedzę o ludziach z najnowszymi zdobyczami naukowej psychologii, opracowuje ścieżki rozwoju, pozwalające innym na pełen rozkwit i delektowanie się własnym istnieniem.

https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2021/06/Untitled-design-15.jpg

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa
ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy (600 m od trasy obwodnicy)

Chcesz porozmawiać. Zadzwoń!

Napisz!