Anna Golińska

Anna Golińska

Psychodietetyk, edukator żywieniowy, trener personalny, instruktor fitness

Swoją wiedzę dietetyczną poszerza na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, specjalizacja psychodietetyk. Absolwentka Wyższej Szkoły Uni-Terra w Poznaniu ze specjalizacją dietetyk kliniczny.

Zamiłowanie do sportu rozwijała min w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej.  Doświadczenie zdobywała podczas prowadzonej praktyki w szpitalu Klinicznym Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym im W. Degi

oraz  podczas licznych współprac z min z Urzędem Miasta Warszawa w programie ” Wiem co jem”, edukacji żywieniowej w takich miejscach jak Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 1 w Białogardzie.

Poszerza swoje działania w zakresie technik mindfulness, pracy w grupie, pracy z ciałem, technikami relaksacyjnymi, pracy nad rozładowywaniem stresu.

Misją życiową jest przekazanie wiedzy na temat jedzenia oraz tego w jak umiejętny sposób komponować posiłki bez poczucia lęku i kartki. Propagatorka zdrowego stylu życia.

Współpracuję z pacjentami poprzez zmianą nawyków żywieniowych oraz szeroko rozumianą edukację żywieniową. Najbardziej ze współpracy z pacjentami ceni sobie szczerość oraz wzajemne zrozumienie.

W pracy z pacjentem słucha i podążą za indywidualnymi możliwościami. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Charyzmatyczna, otwarta oraz pełna energii. W zakresie żywienia bazuje na wiedzy opartej na dowodach naukowych.

Skupia się na pracy z pacjentami którzy na swoim koncie mają nieudane próby odchudzania, chcieliby zmienić swój styl życia lub w wyniku choroby potrzebują zmienić żywienie. A jej motto życiowe: w zdrowym ciele zdrowy duch.

https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2021/10/wojsz_1.jpg

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa
ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy (600 m od trasy obwodnicy)

Chcesz porozmawiać. Zadzwoń!

Napisz!