Anna Wyszyńska

Anna Wyszyńska

Coach, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Certyfikowana Coach Rodzinny realizująca projekty z obszaru wsparcia rodzinnego oraz Coach rozwoju osobistego, wspierająca w procesie zmiany i w wyborze drogi zawodowej. Praktyczka i Trenerka biznesu.

Specjalizuje się w obszarach zarządzania, dobrej komunikacji, budowaniu zaangażowania i motywowania oraz w obszarze budowania relacji, w którym skupia się na płaszczyźnie rodzinnej i biznesowej.

Certyfikat Coacha Rodzinnego uzyskała w Instytucie Rozwoju Integralnego. Ukończyła szkołę Trenera Biznesu i Coachingu Grupy SET. Z wykształcenia jest ekonomistką, absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego oraz studiów MBA dla HR na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie zdobywa praktykę jako Psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie.

Aktywnie pomagam fundacjom wspierającym dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych, udzielając porad z zakresu rozwoju osobistego młodzieży i osób dorosłych. Współpracuje ze świetlicami dla uchodźców i wspiera w procesie adaptacji w nowym środowisku społecznym i zawodowym. Swoje zainteresowania w obszarze psychologii i relacji międzyludzkich zgłębia dzięki szkoleniom i licznym warsztatom.

https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2022/09/Ania-02.jpg

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa
ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy (600 m od trasy obwodnicy)

Chcesz porozmawiać. Zadzwoń!

Napisz!