Zdradzeni

Termin:  6.11. 2018– 5.03 2019 , wtorki 19.00 – 21.00
Cena:       400 zł / za 4 spotkania w miesiącu po 2h.
Miejsce: Warszawa, ul. Nowolipki 14 lok 20.

Zapisy:   psycholog@psychocentrum.pl

Opis grupy

Zdrada jest bardzo bolesnym doświadczeniem w relacji. Dwoje ludzi, którzy darzyli się szacunkiem, miłością
i zaufaniem nagle stają się dla siebie obcy. W miejsce szczęścia, radości, spokoju i bezpieczeństwa pojawia się szok, ogromne poczucie skrzywdzenia, lęk, złość i nienawiść. Niejednokrotnie chęć odegrania się, zranienia, porzucenia.
To co do obecnej chwili było ważne przestaje już takie być. W wyniku zdrady nagłemu zniszczeniu ulegają podstawowe przekonania i założenia. Zmienia się myślenie i postrzeganie siebie, partnera, związku, rodziny, relacji, miłości, bliskości, dobra, zła. Zaufanie przestaje istnieć, nie ma już my – jest tylko ja i ty. Związek przestał być bezpiecznym miejscem.
Nic już nie jest takie jak było. Szok i niedowierzanie, ból i obawa o przyszłość spotęgowany falą nieprzyjemnych emocji, których końca nie widać, wszystko to nie sprzyja wychodzeniu z kryzysu.

Udział w grupie

Kluczem do poradzenia sobie ze zdradą jest odzyskanie siebie jako niezależnej osoby, odzyskanie poczucia własnej wartości.

Jeśli chcesz odzyskać:

– poczucie równowagi emocjonalnej

– siebie jako podmiotowej osoby

– zaufanie do siebie

– zaufanie do związków

– poczucie własnej wartości

– poczucia bezpieczeństwa i sensu życia

a także uzyskać odpowiedzi na wiele dręczących pytań, zapraszamy na tę właśnie grupę.

 

Podczas spotkań będzie przestrzeń by podzielić się swoimi doświadczeniami, przeżyciami i wypracować nowe spojrzenie na siebie i relacje.

 

Małe, kameralne grupy dają możliwość indywidualnej pracy. Wszystkie nasze propozycje to unikalne, autorskie programy, prowadzone przez sprawdzonych i doświadczonych trenerów.

Z uwagi na charakter spotkania, ilość miejsc bardzo ograniczona.

Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie konsultacyjne z terapeutką prowadzącą grupę.

Wyślij zgłoszenie lub pytanie na adres : psycholog@psychocentrum.pl

Dołącz do naszych zajęć

Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Prowadząca

Iwona Figurska

Od ponad dwudziestu lat pracuje z ludźmi i dla ludzi. Jej celem od zawsze było niesienie pomocy i wsparcia, dziś to już nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. To co ceni najwyżej to bogactwo doświadczeń w kontakcie z drugim człowiekiem, brak rutyny i nie kończące się wyzwania. Jako wieloletni pracownik korporacji mogła poznać i doświadczyć trudności z jakimi borykają się osoby zajmujące różne szczeble na drabinie kariery. Jako terapeuta poznaje i doświadcza zarówno szybkich przełomów jak i powolnych kroków ku pokonaniu przeszkody.

więcej o terapeutce

Opinie

Dziękuję, że taka grupa powstała !
Bardzo potrzebuję się do was zapisać.
Proszę o kontakt. Joanna S.

 

Mój mąż mnie zdradził. A tak naprawdę mogę napisać, że zdradzał od lat.Dopiero teraz od niedawna o tym się dowiedziałam odkryłam jego podłe kłamstwa.
Bardzo cierpię, mój świat się rozpadł, mamy synka, nie wiem co robić. Pomóżcie!
Ola.

 

Hej nazywam się Maciej. I mam bardzo trudną dla mnie osobiście sytuację. Moja dziewczyna, którą kocham zdradziła mnie z moim przyjacielem.
Właśnie straciłem dwie bardzo ważne osoby w moim życiu. Co mam robić ? Jak dalej żyć ?
M. W.