https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2022/03/zdjecie-3.jpg

Psycholog, w trakcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej

Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. W trakcie studiów, brała udział w programie międzynarodowej wymiany studentów w Maladze, gdzie studiowała psychologię w języku hiszpańskim. Aktualnie jest na pierwszym roku Szkoły Psychoterapii Crescentia w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Ukończyła również Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie na kierunku Mechanika I Budowa Maszyn o specjalizacji pilotaż samolotowy. Posiada licencje pilota zawodowego. Od lat dziecięcych fascynuje ją psychologią jak i lotnictwo. Stara się łączyć obie pasje.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Konstantynowie, gdzie diagnozowała i sporządzała opinie psychologiczne uczestników. Prowadziła spotkania indywidualne i grupowe oraz organizowała warsztaty integracyjne. Od października 2020r. odbywa staż w Kryzysowym Telefonie Zaufania 116123 dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym, gdzie udziela pomocy psychologicznej osobom doświadczającym kryzysu emocjonalnego, samotnym, cierpiącym z powodu depresji, bezsenności czy chronicznego stresu. Od grudnia 2020r. pracuje jako psycholog w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim w Ośrodku Terapeutycznym „Bez Masek” jak również w poradni  psychologiczno-pedagogicznej „Ortosensis”. Prowadzi zajęcia dla pilotów do licencji zawodowej na Uczelni oraz w prywatnych ośrodkach lotniczych.

W swojej pracy kieruje się wiedzą, doświadczeniem oraz intuicją. Pracuje z ciałem i umysłem korzystając z wizualizacji, relaksacji oraz innych narzędzi terapeutycznych.  Głęboko wierzy, że klient jest ekspertem od samego siebie.

Serdecznie zaprasza osoby w kryzysie emocjonalnym, odczuwające silny stres oraz przeżywające problemy w życiu zawodowym czy osobistym. Osoby, które chciałyby zadbać o „swoje wewnętrzne dziecko, jak również klientów, którzy stawiają na rozwój i  wyrażają chęć pracy nad swoim potencjałem.