https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-design-67.jpg

Psycholog, coach

Psycholog z zawodu i zamiłowania. Jest absolwentką studiów w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, o specjalności: psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Uczestniczka licznych kursów i warsztatów o tematyce rozwoju osobistego, relacji rodzinnych oraz typologii osobowości. Ukończyła roczne szkolenie z coachingu w Centrum Psychoterapii i Coachingu Fideratio.

Pracuje indywidualnie oraz grupowo z osobami poszukującymi sensu życia, z niską samooceną, w kryzysach życiowych, w trudnych relacjach, z DDA, DDD oraz z małżeństwami. Wspiera rodziców w procesie wychowawczym. Uważa, że dziecko to dar do odkrycia a nie czysta kartka do zapisania.

Praca jest dla niej misją odkrywania potencjału oraz zasobów w osobach, z którymi pracuje. Inspiruje i motywuje do szukania nieszablonowych rozwiązań, łącząc psychologię z duchowością w ujęciu chrześcijańskim. Dba aby współpraca była oparta na zaufaniu, akceptacji, zrozumieniu i szacunku. Dąży aby każdy czuł się przyjęty taki jakim jest oraz wyszedł umocniony, zmotywowany i z nową energią.

Prywatnie żona i mama trzech córek. Poszukiwaczka nowych możliwości odkrywania siebie i rozwijania swojego potencjału. Zwolenniczka edukacji domowej i niesystemowych rozwiązań.