O nas

Nasza filozofia pracy

W Psychocentrum wyznajemy zasadę, że każdy problem rozłożony na dwoje, jest o połowę lżejszy. Życie nieustannie nas zaskakuje i czasem trudno jest pogodzić się z zaistniałą rzeczywistością. Dlatego warto w takich momentach zwrócić się po pomoc do specjalisty, który z uwagą wysłucha i dzieląc się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Zależy nam aby nasi Klienci czuli się u nas dobrze i mogli w jednym miejscu uzyskać kompleksową i profesjonalną pomoc. Dlatego staramy się zapewnić pomoc i wsparcie każdej zgłaszającej się do nas osobie.

 

Nasza misja

Ośrodek Psychocentrum powstał w sierpniu 2007 roku. Naszą misją jest wspieranie w osiągnięciu równowagi życiowej tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej: osobistej, rodzinnej lub zawodowej. Pomagamy budować relacje w parach i rodzinie.

Tworzymy zespół świetnie wyszkolonych oraz doświadczonych psychologów i terapeutów. Pracujemy z pasją i z zamiłowaniem do drugiego człowieka. Dbamy o autentyczny, empatyczny i etyczny kontakt w relacji terapeuta – klient. Każdy z nas pracuje w swoim niepowtarzalnym stylu, nawiązując pełną zaufania relację z klientem. Od początku naszej działalności, prowadzimy terapie indywidualne, dla par oraz grupowe.

Nasi terapeuci