Literatura, która rozwija...

Opowiedz mi co u Ciebie

Sylwia Krajewska

Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci

Współczesne historyjki są wstępem do ważnych rozmów o codziennych sprawach.
W książce poruszane są takie tematy jak: odpowiedzialność, relacje z rówieśnikami, kłamstwo, konflikty rodziców, narodziny rodzeństwa, marzenia, mówienie o potrzebach etc. Bajki w prosty sposób przekazują świat uczuć dziecka. To niezwykła książka, która inspiruje do stawiania własnych pytań swojemu dziecku, a także sobie samemu. Zapraszamy do wspólnego czytania i rozmawiania !

Książka wydana jest w eleganckiej, twardej oprawie, 80 stron, papier kredowy.
Idealna na PREZENT.

Zatrzymaj się

Sylwia Krajewska, wyd.  psychocentrum

Przed Państwem wyjątkowa pozycja książkowa na rynku ! Autorką jest znakomita psycholog Sylwia Krajewska.

To zbiór refleksji i przemyśleń autorki, która na co dzień pracuje w gabinecie terapeutycznym.

Książka dotyka spraw nas wszystkich, codziennych. Jest o radości, miłości, samotności, lękach, zagubieniu i wiele innych.
To treści z życia wzięte, przefiltrowane przez doświadczenie zawodowe i wrażliwość autorki.

Czasami bawi, czasem prowokuje, lub przywołuje wspomnienia. Wszystko po to, by poruszyć wyobraźnię i emocje czytelnika.

By zatrzymać go i wyciszyć… By dać czas na refleksję nad swoim życiem, postępowaniem i decyzjami.

By stanął w prawdzie z samym sobą. By usłyszał swój dawno niesłyszany głos.

Wyjątkowa pozycja na rynku do czytania, oglądania i pisania…

Wydana bardzo elegancko, w pięknej, twardej okładce, papier kredowy.
Całość oprawiona niezwykłymi zdjęciami.

Bardzo polecamy !
To unikatowy egzemplarz na rynku.
Liczymy, że książka bardzo miło Państwa zaskoczy.

kontakt w sprawie zakupu książki:
psychocentrum@psychocentrum.pl

Kobiety, które kochają za bardzo

Robin Norwood, wyd. Dom Wydawniczy Rebis

Doskonała pozycja dla Kobiet, które wciąż wybierają niewłaściwych partnerów. Zawsze gdy kochają, jeszcze bardziej cierpią.

Upokorzenie, cierpienie psychiczne, burzliwe rozstania i powroty, poczucie odrzucenia i… winy za kolejny nieudany romans, to wszystko, co pozostaje po toksycznym związku. Skłonność do wchodzenia w toksyczne relacje jest poważnym problemem emocjonalnym, z którym boryka się wiele kobiet, nieświadomych, że potrzebują fachowej pomocy. Mają na swoim koncie wiele nieudanych związków, w które mocno się zaangażowały i za każdym razem wielka miłość przeradzała się w wielkie rozczarowanie.

Autorka książki, amerykańska psychoterapeutka, przedstawia wiele ciekawych przykładów ze swojej praktyki zawodowej i podpowiada jak wypracować umiejętność rozpoznawania niedojrzałych mężczyzn nim zaangażujemy się w destrukcyjną relację. Jeśli już w niej tkwimy, zachęca do podjęcia skutecznego działania, by wyzwolić się i rozpocząć nowe życie. Książka daje nadzieję na odzyskanie utraconej w toksycznym związku godności i stworzenie nowego, zdrowego związku.

Jak mówić NIE i budować udane związki

Carla Wills-Brandon, wyd. Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Czy czujesz się zagubiona/y i zastanawiasz się, kim właściwie jesteś i po co żyjesz? Czy masz poczucie, że twoje życie jest puste i bez znaczenia? A może pragniesz większej bliskości w kontaktach z ludźmi, lecz wszystkie próby jej uzyskania kończą się dla ciebie boleśnie?

W takiej sytaucji znajdowała się kiedyś autorka tej książki. Była wtedy uzależniona od alkoholu, jedzenia, lekarstw i MIŁOŚCI. W którymś momencie postanowiła zerwać ze swoimi nałogami i nauczyć się żyć inaczej.

W książce uczy jak nie uciekać od życia i zacząć przeżywać je w pełni i bez lęków. Pokazuje jak kochać i chronić siebie a jednocześnie budować bliskie i twórcze związki z innymi.