Nasz zespół

Agnieszka Kacpura

Psycholog, seksuolog, terapeuta uzależnień, pedagog, mediator i biegły sądowy

Tytuł magistra psychologii uzyskała na wydziale psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku seksuologia kliniczna w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Ukończyła Szkołę Terapeutów Uzależnień i Współuzależnienia. Ukończyła Szkołę Wyższą na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Od 4 lat jest biegłym sądowym w przedmiocie uzależnienia ustanowionym przez Sąd Okręgowy w Ostrołęce. Od 3 lat jest mediatorem w sprawach karnych ustanowionym przez Sąd Okręgowy w Warszawie.

Specjalizuje się w terapii indywidualnej, terapii grupowej, terapii rodzinnej i terapii par. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie licznych staży na oddziałach dziennych i stacjonarnych w Ośrodkach MONAR w Warszawie. Od 6 lat pracowała, jako psycholog i terapeuta w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień. Pracowała z pacjentem uzależnionym na wszystkich etapach terapii w systemie grupowym i indywidualnym. Pracowała z osobami współuzależnionymi w systemie indywidualnym i grupowym również na wszystkich etapach terapii. Pracowała z osobami doświadczającymi przemoc w systemie indywidualnym. Pracowała z parą i rodziną z problemem alkoholowym.

Prowadziła również liczne prelekcje w szkołach z dziećmi i młodzieżą o tematyce szeroko pojętej profilaktyki uzależnień. Prowadziła szkolenia kadry nauczycielskiej w zakresie „pracy z trudną młodzieżą”. Pełniła dyżury w punkcie konsultacyjnym dla dzieci z problemami szkolnymi i ich rodzicami.

Pasjonuje się poszerzaniem wiedzy z zakresu psychopatologii i zaburzeń osobowości.

Praca z drugim człowiekiem to dla mnie zawsze niezwykła podróż w jego wyjątkowy, niekiedy trudny, okupiony bólem i cierpieniem świat. To niezwykła wdzięczność za zaufanie i absolutna radość z możliwości towarzyszenia w niezwykłym procesie zmiany. Priorytetem w mojej pracy jest zbudowanie prawidłowej relacji, dającej klientowi poczucie bezpieczeństwa. Celem mojej pracy jest pokazanie klientowi jego zasobów i przedstawienie możliwości ich wykorzystania w celu rozwiązania życiowych problemów a także stworzenia większego komfortu i zadowolenia w życiu.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook

Facebook Pagelike Widget