Nasz zespół

Agnieszka Urbanowicz

Psycholog, seksuolog.

Jest magistrem Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyła także Seksuologię Kliniczną w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie w trakcie Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Regularnie bierze udział również w krótkoterminowych szkoleniach i konferencjach dotyczących pomocy psychologicznej i seksuologicznej.
Doświadczenie zdobywała jako Koordynatorka i Psycholog w Poradni „Pokonaj Kryzys” w Fundacji United Way Polska, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego, w telefonie zaufania „Stop Przemocy” Fundacji Centrum Praw Kobiet, na rocznym Stażu Terapeutycznym w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS, dziennym oddziale psychiatrycznym Szpitala Wolskiego oraz prywatnych szpitalach i Poradniach Psychologicznych.

Pracuje z osobami: w kryzysie lub po bardzo trudnych doświadczeniach osobistych, które znajdują się w konflikcie z ważną osobą, które chciałyby nawiązywać i utrzymywać satysfakcjonujące relacje, znaleźć partnera/partnerkę, z obniżonym nastrojem, z niską samooceną, z powracającym poczuciem winy, z problemami związanymi z tożsamością seksualną – własną lub bliskiej osoby, z osobami nie heteroseksualnymi, z odczuwanym w różnych sytuacjach lękiem, niepokojem, napięciem, z brakiem satysfakcji w ogólnym funkcjonowaniu, z brakiem satysfakcji w sferze seksualnej, w trakcie rozwodu, żałoby lub innego trudnego procesu.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook