Nasz zespół

Anna Daria Nowicka

socjolog, trener, coach, doradca zawodowy

Od ponad 7 lat zajmuje się coachingiem (m.in. coaching kariery i life coaching) oraz doradztwem zawodowym. Posiada także uprawnienia coacha kryzysowego.

Od 2001 r. prowadzi szkolenia grupowe i indywidualne (m.in. z asertywności, komunikacji, budowania relacji, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i mobbingowi, radzenia sobie ze stresem). Przez 7 lat zajmowała się także rekrutacją pracowników.

Duży nacisk kładzie na psychoedukację, budowanie zdrowych relacji oraz poczucia własnej wartości.

Jej pasją jest wspieranie ludzi w znajdowaniu swojej własnej ścieżki oraz rozwijaniu talentów przy jednoczesnym zachowaniu równowagi między życiem osobistym i zawodowym.

Lubi dzielić się wiedzą i inspirować innych. Opublikowała ponad 150 artykułów dot. HR, coachingu, rozwoju osobistego i CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu). Jest współautorką książki dla studentów „Jak skutecznie wypromować się na rynku pracy”.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Pracowała zarówno po stronie korporacji oraz MŚP, jak i w agencjach rekrutacyjno – doradczych. Przeprowadzała także konsulting w firmach. Wykładała na wyższych uczelniach. Prowadziła m.in. zajęcia z przedmiotu „Doradztwo dla studentów i absolwentów uczelni z zakresu prawa pracy, poszukiwania zatrudnienia” oraz „Społecznie odpowiedzialne tworzenie miejsc pracy”.

Jest członkiem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej.

Obszary, w których się specjalizuje:
– konsulting biznesowy
– coaching kryzysowy
– life coaching
– indywidualny trening umiejętności społecznych
– coaching kariery i doradztwo zawodowe.

 

ZAPRASZAM do zapoznania się z prostym ćwiczeniem:

Poznaj słabe strony swoich mocnych stron YOUTUBE

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook

Facebook Pagelike Widget