Nasz zespół

Anna Las-Opolska

Psycholog kliniczny, psychoterapeutka i trener rozwoju osobistego.

Od kilkunastu lat tworzy i realizuje projekty rozwojowe. W ostatnim czasie skupia się
szczególnie na wspieraniu rodzin w przygotowaniu do porodu oraz bezpośrednio po nim,
żeby poradziły sobie w nowej sytuacji z nadmiarem obowiązków. Szczególnie wspiera mamy w przygotowaniach do porodu i macierzyństwa a potem w znalezieniu zdrowego balansu między domem, wychowywaniem dzieci, a pracą. Uczy jak poradzić sobie w nowej sytuacji z nadmiarem obowiązków oraz jak budować  komunikację w rodzinie. Zajmuje się również diagnozą oraz leczeniem depresji poporodowej.

Pomaga też osobom w kryzysie, z trudnościami w relacjach, z trudnościami wychowawczymi, z osobami doświadczającymi depresji. Pracuje w oparciu o teorie NVC (porozumienie bez przemocy), rodzicielstwa bliskości, pozytywnej dyscypliny.

Uważa że zdrowie psychiczne idzie w parze ze zdrowiem fizycznym, dlatego pracuje korzystając z podejścia holistycznego. W oparciu o medycynę psychosomatyczną psychobiologię oraz terapie schematów.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook