Nasz zespół

Dorota Trzaska

psycholog, psychoterapeutka

Pracuje w podejściu doświadczeniowym (EFT), łącząc osiągnięcia różnych nurtów psychoterapii humanistycznej i egzystencjalnej oraz elementy innych podejść terapeutycznych, takich jak terapia poznawczo-behawioralna, ISTDP, terapia psychodynamiczna.

Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, rekomendowaną przez PTP.  Jest magistrem psychologii społecznej oraz psychologii klinicznej, SWPS. Swój warsztat rozwijała na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach, takich jak Kurs Interwencji Kryzysowej Grupy Arkan, Kurs Terapii Par metodą EFT prowadzony przez Rhondę Goldman, Kurs Terapii skoncentrowanej na emocjach EFT I i II stopnia, Terapia osób z zespołem Aspergera.

Jest członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej.

Doświadczenie zdobywała w trakcie staży i pracy w warszawskich poradniach i szpitalach psychiatrycznych, Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej Inigo, w poradniach dla dzieci ze Spektrum Autyzmu oraz w Akademickim Centrum Terapii i Rozwoju SWPS.  W pracy terapeuty pomaga jej również wieloletnie doświadczenie w korporacji, także na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem. Poza gabinetem pracuje w szkole i prowadzi kursy dla nauczycieli.

Pracuje z osobami, przeżywającymi trudności w relacjach, lęki, niezadowolenie z siebie, silną złość i niechęć, żałobę, rozstania, kryzysy egzystencjalne, doświadczającymi samotności, z depresją, zaburzeniami psychosomatycznymi, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja), z uzależnionymi  behawioralnie (np. od pornografii, Internetu, zakupów), osoby z zespołem Aspergera (również w ramach terapii par). Zachęca również do współpracy rodziców przeżywających niezadowolenie i frustrację w relacjach ze swoimi dziećmi lub nastolatkami.

W Psychocentrum prowadzi: terapie indywidualne osób dorosłych i młodzieży, terapie par, konsultacje dla rodziców, grupę dla osób samotnych oraz terapie online.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook

Facebook Pagelike Widget