Nasz zespół

Ewa Kąca

psycholog, psychoterapeuta.

Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, po której uzyskała certyfikat psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a zrealizowanych przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS.

W obszarze pomagania ludziom udziela się od 2002r. Dotychczasowa praktyka kliniczna obejmuje: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – IV Klinika Psychiatryczna, Poradnia Zdrowia Psychicznego Szpitala Bielańskiego, Akademia Medyczna w Warszawie – Klinika Psychiatrii Wieku Rozwojowego, Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Akademia Medyczna w Warszawie – II Klinika Psychiatryczna, Wojewódzki Szpital Bródnowski. Od 2007r. współpracuje również z niepublicznymi ośrodkami terapeutycznymi w Warszawie.

Specjalizuje się w pomaganiu osobom z problemami depresyjnymi, lękowymi (napady paniki, lęk uogólniony, społeczny, inne fobie, lęk o zdrowie, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne), związanymi ze stresem, adaptacyjnymi oraz z niską samooceną.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook