Nasz zespół

Joanna Cholewa

psycholog, pedagog, psychodietetyk

Absolwentka Psychologii Organizacji i Zarządzania w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie  oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku Oligofrenopedagogika oraz rehabilitacja i edukacja osób z autyzmem i studiów podyplomowych w Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Poradni Dietetycznej, w przedszkolach niepublicznych jako psycholog z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, ADHD, FAS, a także niepełnosprawnością intelektualną, w Centrum Kompleksowej Terapii „Spektrum” w Grodzisku Mazowieckim. Pracowała również jako terapeuta środowiskowy oraz psycholog i terapeuta w Specjalistycznym Centrum Diagnozy i Terapii w Warszawie.

Poszerzała swoje umiejętności z zakresu prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych, terapii ręki, sensoplastyki, arteterapii oraz wiele innych.

Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi.

Prowadzi terapię indywidualną  z dziećmi i młodzieżą, konsultacje rodzinne, okołorozwodowe z rodzicami i dziećmi, konsultacje z rodzicami i z dziećmi ze spektrum autyzmu, ADHD oraz problemami związanymi z uzależnieniami od internetu, gier komputerowych, uzależnieniami substancjami psychoaktywnymi.

Pracuje z osobami, które przeżywają kryzys w pracy, wypalenie zawodowe, doświadczają mobbingu, dotkniętych stalkingiem. Pracuje z osobami  z trudnościami związanymi z sytuacją pandemiczną, doświadczających trudności w związku.

Pracuje z młodymi kobietami chcącymi podnieść swoją samoocenę. Zajmuje się również profilaktyką zaburzeń odżywiania tj. anoreksja, bulimia, otyłość, cukrzyca typu II oraz inne. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej osobom dotkniętym depresją, lękiem, chronicznym stresem, Zespołem Stresu Pourazowego, DDA, a także pomaga młodym parom w odnajdywaniu właściwej drogi. Pomaga odzyskać wiarę w siebie, wspomaga młode osoby, które chcą poszerzyć horyzonty wiedzy ku zdobyciu kariery zawodowej.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook

Facebook Pagelike Widget