Nasz zespół

Magdalena Dmochowska

Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Uzyskała tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej i wspomagania rodziny. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w zakresie praktycznych umiejętności pomocy psychologicznej w IPZ w Warszawie oraz Studium Terapii Uzależnień – Nowoczesne Metody Diagnozowania i Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia. Zdobyła certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień i współuzależnienia.  Podnosząc swoje kwalifikacje i poszerzając wiedzę brała udział w licznych szkoleniach m.in. z zakresu patologicznych relacji w rodzinie, ich diagnozy i możliwości działań terapeutycznych oraz krótkoterminowej terapii par z problemem alkoholowym. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 11 lat. pracując m.in. w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej, Rodzinnej Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień „MONAR” oraz Prywatnym Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego PsychoCentrum. Obecnie zajmuje się diagnozą, terapią osób uzależnionych. Pomaga osobom zmagającym się
z niską samooceną, z konsekwencjami wychowywania się w rodzinie dysfunkcyjne/z problemem alkoholowym, doświadczającym trudności w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji, kobietom z syndromem “kochania za bardzo” , z cechami współuzależnienia.

Towarzysząc oraz wspierając pomaga w przezwyciężaniu trudności życiowych, w lepszym poznaniu i zrozumieniu siebie, samotności, cierpienia spowodowanych doświadczeniami wynikającymi z indywidualnej historii życia.

W Psychocentrum prowadzi: terapie indywidualne osób dorosłych, terapie par oraz terapie online.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook

Facebook Pagelike Widget