Nasz zespół

Magdalena Malinowska

Psycholog kliniczny i psycholog sportu, nauczyciel akademicki.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu SWPS. Obecnie  w trakcie studiów podyplomowych Trener warsztatu umiejętności psychospołecznych. Pracuje w podejściu psychologii pozytywnej, psychologii sportu pozytywnego oraz logoterapii i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, korzysta z technologii biofeedback hrv. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Przyjmuje w gabinecie oraz prowadzi konsultacje online.

W swojej pracy pomaga w odkrywaniu mocnych stron i zasobów swoich klientów, budowaniu pozytywnego nastawienia do życia oraz w znajdowaniu skutecznych rozwiązań problemów i usuwaniu przeszkód na drodze do harmonijnego rozwoju. Wspiera w dążeniu do własnego mistrzostwa zarówno w sporcie, jak i w życiu.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook

Facebook Pagelike Widget