Nasz zespół

Mariola Ananiow

coach, trener komunikacji, doradca, mentor.

Jeste certyfikowanym coachem i trenerem komunikacji;  coachem ICI / Clifton StrengthsFinder Coach / Praktyk NLP /.Empatycznym doradcą, błyskotliwym mentorem i strategiem.

Pracuje zarówno z biznesem, jak i z osobami prywatnymi. Fundamentem jej pracy są jej wartości. Wierzy, że trwałe zmiany wymagają zajrzenia w głąb siebie i zidentyfikowania, na jakim gruncie zbudowane jest życie danej osoby. Pochyla się nad zasobami i unikatowym potencjałem każdego człowieka, któremu towarzyszy w drodze do odkrycia siebie na nowo. Prowadzi sesje coachingowe oraz warsztaty rozwojowe. W trakcie warsztatów i sesji wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii pozytywnej, techniki i ćwiczenia wzmacniające dobrostan człowieka oraz metodologię pracy z wartościami oraz przekonaniami.

Napisz do nas
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook

Facebook Pagelike Widget