Nasz zespół

Mira Jankowska

Jest twórczynią Mistrzowskiej Akademii Miłości, autorką i producentem scenicznych widowisk edukacyjnych. Ma doświadczenia z dziedziny biznesu i mediów (prasa, radio, telewizja). Częściej niż dziennikarką, bywa obecnie publicystką i ekspertem zapraszanym do mediów by dzielić się wiedzą dotyczącą relacji i życia społecznego. Od lat występuje też na scenie z mikrofonem, przed sporą widownią i kamerami.

Z wykształcenia jest doktorem teologii (UKSW)  i filologiem polskim (UMK). Studiowała też dziennikarstwo, przedsiębiorczość na MBA w Mediolanie, psychoterapię chrześcijańską (SPCh) i zarządzanie ludźmi w firmie (Koźmiński).

Uważa, że w każdym wieku warto inwestować we własny rozwój, dlatego prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego wsparte swoimi doświadczeniami. Nie unika wykładów ani szkoleń. Jako mentor towarzyszy kobietom i coraz częściej mężczyznom w procesie ich zmagań życiowych.

Jako, że człowiek jest całością, stara się obejmować uwagą całego człowieka. Umożliwia to holistyczne, czyli integralne, całościowe podejście (ciało-umysł-dusza). Jej pragnieniem jest by wszystko to, kim jest, co umie i czego doświadczyła, mogło posłużyć innym. Właśnie dlatego wykorzystuje je w mentoringu, w prowadzeniu warsztatów, wykładów czy w różnorakich wystąpieniach publicznych oraz w „uzdrawiających” sesjach zdjęciowych.

Sama doświadczyła jak delikatny a zarazem silny potrafi być człowiek, więc swoje zajęcia prowadzi delikatnie, ale stanowczo, by przyniosły pożyteczne efekty. Jest praktykiem i ma talenty „optymizmu” i „aktywatora” wg testu Gallupa, więc potrafi zarażać pogodą ducha i zachęcać do kontynuacji procesu zmian.

Ostatnio odkryła talent fotograficzny, dzięki któremu skutecznie udowadniam KAŻDEJ kobiecie jej piękno, a mężczyznom ich urok.

Prywatnie jest szczęśliwą kobietą, żyjącą w pojedynkę (singielka) i rozpoznającą coraz bardziej w tej formie życia radość i sens. W tym kontekście fascynuje ją też zagadnienie przeżywania miłości, samotności i rozpoznawanie własnej drogi życiowej.

W Psychocentrum prowadzi spotkania indywidualne (mentoringi)  i warsztaty rozwojowe
O odkrywaniu kobiecości.   

Osoby zainteresowane spotkaniem, zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas




Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.

Psychocentrum na Facebook