NABÓR DO KOLEJNEJ EDYCJI GRUPY ROZPOCZĘTY !!!

Spotkanie konsultacyjne obowiązkowe przed dołączeniem do grupy.

 • Termin: wtorki 19.00 – 21.00 od 8.11.2022 – 27.06.2023
 • Cena: 440 zł / za 4 spotkania w miesiącu
 • Miejsce: Warszawa, ul. Ogrodowa 32a lok.6
 • Zapisy: kontakt@psychocentrum.pl

DLA KOGO JEST TA GRUPA

 • Chcesz przyjrzeć się swojemu stylowi przeżywania/budowania/utrzymywania relacji
 • Chcesz dowiedzieć się jak budować satysfakcjonujące relacje ze sobą
 • Chcesz dowiedzieć się jak budować satysfakcjonujące relacje z innymi
 • Chcesz zmienić postrzeganie siebie i ról jakie pełnisz w relacjach
 • Masz w sobie gotowość spotkać ludzi z podobnymi trudnościami
 • Jeśli temat samotności jest ci bliski

Opis grupy

Samotność jest przestrzenią dającą przyjemność tym, którzy jej szukają. Jednocześnie staje się szczególnie trudna i okrutna, gdy zostajemy do niej przymuszeni i nie mamy w sobie na nią zgody. Samotność ma różne wymiary i odsłony. Jest zapewne związana z brakiem obecności bliskich osób wokół nas i obok nas, w wyniku naszego wyboru, czy nagłej utraty, nieustannych nadziei i strat, czy nieumiejętności budowania bliskich i satysfakcjonujących relacji z ludźmi. Od niej często zależy nasz komfort życia i poczucie bezpieczeństwa. Kluczem do wejścia w relacje jest dobra relacja z samym sobą.

Na grupie szczególnie przyjrzymy się czym dla każdego z uczestników jest samotność. Dlaczego jest taka trudna. Jak ją kompensujemy (zastępujemy, zagłuszamy). Co robimy by nie czuć się samotnym. Porozmawiamy też o wyobrażeniach dot. relacji, o potrzebach w relacji. Podczas spotkań skupimy się na komunikacji, identyfikowaniu i wyrażaniu emocji oraz potrzeb.

Przyjdź, nawet jeśli czujesz dużą niepewność. Miło nam będzie poznać Cię i wybrać się we wspólną podróż w głąb siebie. Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału. Można dołączyć do nas, w dowolnym momencie trwania grupy.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • Przyjrzysz się swojej samotności i jej mechanizmom
 • Wzmocnisz poczucie wartości
 • Odpowiesz sobie na wiele pytań
 • Nauczysz się mieć wpływ na siebie i swoje życie
 • Nauczysz się brać odpowiedzialność za siebie i swoje życie
 • Przyjrzysz się swoim potrzebom
 • Nauczysz się stawiać granice i wyrażać siebie
 • Poznasz wartościowych ludzi z podobnymi doświadczeniami
 • Otrzymasz akceptację i wsparcie.

RELACJE UCZESTNIKÓW

Byłam na letniej grupie dla singli. Podobało mi się. Choć na początku było ciężko ale potem coraz fajniejsze ćwiczenia. To była ciekawa grupa.

Ja też byłem. Dużo sobie uświadomiłem po tych spotkaniach. Tak, to był dobry czas dla mnie. Podobało mi się, że grupa jest mała, dzięki czemu było swobodniej. No i fajnie, że była mieszana … ? dziękuję !!!

Uważam, że takich grup powinno być więcej. To super przestrzeń do przyjrzenia się sobie, to też okazja poznania nowych, nawet fajnych osób.

A ja z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do grupy. Ale muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Poznałam bardzo fajne osoby w grupie, wierzę, że to znajomości na dłużej. Dużo udało mi się w sobie zmienić (nie tylko ja tak uważam ? i to na lepsze, inaczej patrzę na ludzi, mam większą świadomość siebie. Na pewno jestem silniejsza i pewniejsza siebie.

Ja też byłem. Dużo sobie uświadomiłem po tych spotkaniach. Tak, to był dobry czas dla mnie. Podobało mi się, że grupa jest mała, dzięki czemu było swobodniej. No i fajnie, że była mieszana … ?

Prowadząca, pani Agnieszka Wojsz, to cudowna osoba. Pozwoliła nam iść własnym tempem, nie narzucała sztywnych ram, dawała czas na wygadanie się, na wyrzucenie z siebie tego, co leży nam w danej chwili na sercu. Wiedziała, co jest nam w konkretnym momencie najbardziej potrzebne. Grupa natomiast uświadomiła mi, że nie jestem sama z moimi problemami. Byliśmy tak losowo dobrani, a jednak tak do siebie zbliżeni! Cieszę się, że mogłam poznać Agnieszkę oraz wszystkie osoby, które uczestniczyły w grupie.

Dziękuję za możliwość udziału w grupie. Jestem bardzo zadowolony z czasu jaki spędziłem w trakcie spotkań. Najbardziej cenna dla mnie była możliwość skonfrontowania moich problemów związanych z samotnością z różnymi odmianami tego samego kłopotu jaki maja inni. Dzięki spotkaniom uświadomiłem sobie nad czym powinienem pracować. Podobał mi się puls tygodnia i informacje zwrotne zarówno od prowadzącej jak też pozostałych uczestników. Agnieszka Wojsz jako prowadząca okazała się wyjątkowo kompetentną i empatyczną terapeutką. Byłem pod wrażeniem jak celnie potrafiła dopytywać, tak żeby sięgnąć głębiej i zmusić nas do myślenia i uświadomienia sobie różnych spraw. I ogromny plus dla Agnieszki za elastyczność i to, że udało się jej przeprowadzić grupę w tak trudnym okresie covidowym , łącząc spotkania na miejscu z tymi online.