koordynator biura

Absolwentka wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, sercem związana z prasą kobiecą. Prowadzi blogi oraz warsztaty dla kobiet poruszających zagadnienia budzenia w kobietach kobiecości oraz relacji damsko męskich.

Managerka social media i asystentka w kobiecych biznesach. Tłumaczka tekstów z języków litewskiego, rosyjskiego oraz angielskiego. Dumna Polka z Wilna. Wielbicielka szeroko rozumianego rozwoju osobistego, samodoskonalenia i poczucia  wewnętrznej duchowości. Entuzjastka procesu pracy z ciałem, głosem i oddechem, regulowania systemu nerwowego oraz uwalniania traum w ten sposób. Jest za połączeniem silnego sprawnego ciała, pięknego umysłu i wolnego ducha. Uwielbia aktywny tryb życia, dobre jedzenie, wyrażanie siebie poprzez twórcze zajęcia. Ceni sobie podróże i częste spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Kocha przyrodę.

  • Koordynuje pracę terapeutów w poradni.
  • Obsługuje proces przyjmowania pacjentów.
  • Zajmuje się zarządzaniem i koordynacją działań pracy w poradni.
  • Współtworzy oraz realizuje strategię firmy.
  • Na bieżąco uaktualnia grafik i dostępne terminy u naszych specjalistów.
  • Udziela informacji dotyczących oferowanych usług

Dba o wysoką jakość usług oferowanych w naszej placówce.

Bardzo lubi podróżować i otwierać się na nowe ciekawe doświadczenia. Dlatego uważa, że niezwykłą wartością każdego z nas jest możliwość poznawania ludzi. Ich zainteresowań, problemów, przeżyć, hobby i wielu innych. Dzięki czemu my sami się rozwijamy i stajemy się coraz to lepszymi wersjami samych siebie.