Życie po zdradzie

Zapytaj o NABÓR DO KOLEJNEJ EDYCJI GRUPY brak wolnych miejsc !!!

Spotkanie konsultacyjne obowiązkowe przed dołączeniem do grupy.
Termin:
piątki 18.00 – 20.00
07.10. 2022 – 24.03 2023
Cena:
440 zł / za 4 spotkania w miesiącu po 2h
Miejsce:
ON-LINE: komunikator Skype
Zapisy:
kontakt@psychocentrum.pl
https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2021/08/Untitled-design-142.jpg

Grupa dla osób, które zostały zdradzone i odczuwają:

  • Silne poczucie zranienia
  • Lęk
  • Wściekłość
  • Wstyd
  • Bezradność
  • Zagubienie
  • Ból psychiczny i fizyczny
  • Brak sensu życia
  • Czują, że świat się zawalił
  • Nękające myśli i obrazy w głowie

Opis grupy

Pomożemy Ci zrozumieć psychologiczne mechanizmy, które rządzą sytuacją zdrady i tym, co się wydarza z poszczególnymi osobami i z relacją po zdradzie.

Częstą konsekwencją odkrycia zdrady są: szok, powracające obrazy zdrady (tak zwane flashbacki), obniżony nastrój, napady lękowe, rozchwianie emocjonalne, szalejące skrajnie silne emocje, nieustannie zadawane pytania o szczegóły zdrady, chęć zemsty, nienawiść oraz negatywne myślenie o sobie. Uczestnicząc w grupie pomożemy Ci zrozumieć psychologiczne mechanizmy, które rządzą sytuacją zdrady i tym, co się wydarza z poszczególnymi osobami i z relacją po zdradzie. Gdy emocje się uspokoją, wtedy możesz zacząć zmieniać siebie, zmieniać swoją relację i podejmować decyzje. Przychodzi wtedy czas na stawianie sobie ważnychpytań i udzielanie szczerych odpowiedzi. To bywa bardzo wymagający, ale też odkrywczy moment w  terapii. Można zacząć zastanawiać się nad tym, czego sygnałem była ta zdrada, czego zabrakło w relacji, co dalej? Można też zacząć sprawdzać, czy sytuacja zdrady, która się przydarzyła, nie pokazuje również jakiś twoich własnych potrzeb i pragnień, które są zmarginalizowane lub zaniedbane w tobie. Zdradę odbiera się bardzo osobiście. Ona godzi w poczucie bezpieczeństwa, wartość, zaufanie do siebie i do innych osób. Pomocy po zdradzie w odzyskaniu siebie samego potrzebują i kobiety, i mężczyźni. Spotkania, które prowadzimy, inspirują do poszukiwań i odkrywania siebie, dają wiedzę i praktyczne umiejętności. W przyjaznej atmosferze pozwalają uczyć się i doświadczać, zadawać pytania i szukać odpowiedzi. A przede wszystkim zamykać ranę zdrady i otwierać się na nowy rozdział w życiu.

Zdradę odbiera się bardzo osobiście. Ona godzi w poczucie bezpieczeństwa, wartość, zaufanie do siebie i do innych osób. Pomocy po zdradzie w odzyskaniu siebie samego potrzebują i kobiety, i mężczyźni – bywa, że mężczyznom jest trudniej, gdyż zdrada jest odbierana jako coś, co godzi w dumę osobistą. I ta zraniona duma utrudnia poszukiwanie pomocy.

Spotkania, które prowadzimy, inspirują do poszukiwań i odkrywania siebie, dają wiedzę i praktyczne umiejętności. W przyjaznej atmosferze pozwalają uczyć się i doświadczać, zadawać pytania i szukać odpowiedzi.

Uczestnicząc w procesie grupowym otrzymasz:

Wsparcie
Pomoc terapeutyczną by uporać się z bólem i emocjami
Zrozumienie
Powrót do równowagi psychicznej
Poczucie bezpieczeństwa i sensu życia
Odpowiedzi na wiele dręczących cię pytań
https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2021/08/shutterstock_1554912332-kopia.jpg
Pracujemy w systemie 20% teorii poprzez psychoedukację i 80% praktyki (ćwiczenia, treningi, wymiana doświadczeń). Pracujemy w atmosferze pełnej życzliwości, otwartości, zaufania i poczucia bezpieczeństwa, tak by uczestnicy mogli swobodnie otwierać się na siebie i inne osoby. Nasze grupy są bardzo kameralne bo zależy nam na jakości pracy grupowej i na tym by uczestnicy mieli lepszy kontakt z psychoterapeutą prowadzącym grupę. Uczestnicząc w spotkaniach możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc i rzetelną wiedzę.
Prowadząca

Agnieszka Kacpura

Terapeuta leczenia uzależnień i współuzależnień
https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2021/08/Agnieszka-K_2b-320x314.jpg

nigdzie nie ma grup dla osób zdradzanych.
Jestem w ogromnym bólu i szukam pomocy
dla siebie.

Ula

Mąż mnie zdradza z moją najbliższą koleżanką.
Jaki to ból. Proszę o zapisanie mnie do grupy!!!!!

Kaśka

Naprawdę to miejsce i prowadzących polecam.

Iza B.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa
ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy (600 m od trasy obwodnicy)

Chcesz porozmawiać. Zadzwoń!

Napisz!