Grupy

Grupy wsparcia stacjonarnie - Warszawa

Zastanawiasz się, co możesz zmienić w swoim życiu, aby odczuwać spełnienie i radość? Jak wypełnić pustkę lub wręcz przeciwnie, znaleźć przestrzeń dla siebie? Chętnie Ci w tym pomożemy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działają nasze grupy wsparcia, oraz którą wybrać, to zapoznaj się ze szczegółami tej oferty.

W trosce o komfort uczestników proponujemy zajęcia terapeutyczne w dwóch modelach. Pierwszy z nich dotyczy spotkań on-line z użyciem komunikatora Skype. Widzimy się wówczas 4 razy w miesiącu po 2 godziny. Jest to wygodne wsparcie dla osób, które pracują zdalnie lub mają napięty grafik dobowy. Dodatkowo terapia przez internet dostępna jest z dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie. Dlatego możesz do niej dołączyć bez względu na aktualne miejsce zamieszkania lub pobytu.

W drugiej proponowanej wersji grupa terapeutyczna działa w Warszawie stacjonarnie. Tworzymy małe zespoły, które są idealne zwłaszcza dla samotnych. Wówczas mogą one spokojnie pracować i zrozumieć jak radzić sobie w relacjach ze samym sobą oraz innymi. Bo najważniejsze jest zaufanie!

Grupy wsparcia online

Dołącz do grupy wsparcia psychologicznego w Warszawie
Jeśli odczuwasz niepokój lub zmęczenie codziennością, to przyjdź do nas i pozwól sobie pomóc. Jesteśmy doświadczonymi psychologami i organizujemy wsparcie dla osób, które mają różne problemy. Podzieliliśmy je tematycznie na trzy rodzaje:

  • mapa marzeń ‒  warsztaty umożliwiające poznanie swoich emocji i pragnień oraz realizację założonych celów,
  • bliżej siebie ‒ to grupa terapeutyczna założona z myślą o kobietach z niską samooceną i żyjącymi w męczącym schemacie obowiązków,
  • z samotności ku relacji ‒  grupy wsparcia dla samotnych z Warszawy i okolic. Celem zajęć jest odkrycie jak, postrzegasz się w relacjach międzyludzkich. Czy przyjmowane przez Ciebie role są korzystne w budowaniu więzi i interakcji z innymi?

W ramach spotkań terapeutycznych zapewniamy każdemu uczestnikowi dużo uwagi i zainteresowania. Zachęcamy do wymiany doświadczeń i organizujemy ćwiczenia oraz treningi. Część praktyczna zajmuje aż 80% czasu danej terapii. Przekonaj się o jej skuteczności, zapraszamy do Psychocentrum!

Psycholog na wyciągnięcie ręki ‒ grupa wsparcia online

Mamy na uwadze fakt, że wiele osób potrzebujących pomocy psychologa, w tym samotnych, ma utrudniony do niego dostęp. Powodem tej sytuacji może być m.in. odległe miejsce zamieszkania, ograniczenie natury fizycznej oraz psychicznej. Czasem jest to brak czasu, konieczność opieki nad małym dzieckiem lub starszymi ludźmi. Właśnie dlatego utworzyliśmy zdalne grupy wsparcia. Dostęp do nich mają tylko i wyłącznie uczestnicy danej terapii. Połączenia są bezpieczne i gwarantują pełen komfort. Korzystamy z komunikatora Skype, który możesz zainstalować zarówno na telefonie, jak i komputerze.

Nasze zajęcia terapeutyczne z psychologiem kierujemy do:

  • osób z zaniżoną samooceną,
  • kobiet i mężczyzn mających problem z budowaniem bliskich relacji,
  • kochających za bardzo i żyjących w toksycznych związkach,
  • zdradzonych, porzuconych przez partnera lub partnerkę,
  • dorosłych dzieci alkoholików,
  • rodziców, którzy doświadczają trudności wychowawczych,
  • cierpiących z powodu nadwagi.

Jeśli już wiesz, która grupa wsparcia jest najlepsza dla Ciebie, to zapisz się do niej. Pomożemy Ci znaleźć Twoje miejsce w otaczającym świecie. Dowiesz się jak werbalizować swoje potrzeby oraz stawiać granice.
Co najważniejsze w grupie terapeutycznej zyskasz pełną akceptację, oznacza to, że nikt nie będzie Cię oceniał. Otrzymasz wsparcie specjalisty oraz współuczestników warsztatów. Zapraszamy na spotkanie online ‒ Psychocentrum Warszawa.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa
ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy (600 m od trasy obwodnicy)

Chcesz porozmawiać. Zadzwoń!

Napisz!