Jesteśmy doświadczonymi psychologami i terapeutami. Organizujemy pomoc i wsparcie dla osób, które doświadczają różnych trudności. Realizujemy szeroki wybór tematów grup. Proponujemy zajęcia terapeutyczne w dwóch modelach: STACJONARNIE lub ON-LINE.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działają nasze grupy wsparcia, grupy terapeutyczne czy grupy rozwojowe oraz którą wybrać, to zapoznaj się ze szczegółami tej oferty. Jeśli masz problem z decyzją, do której się zapisać – napisz do nas, chętnie Ci pomożemy.

Dołącz do grupy STACJONARNEJ

Spotkania grupowe odbywają się w Warszawie i w Zielonce.

ZROZUMIEĆ SIEBIE I INNYCH – DDA, DDD
WARSZAWA

więcej

TOKSYCZNY ZWIĄZEK / Zielonka

więcej

MAPA MARZEŃ
WARSZAWA/ Zielonka

więcej

ZRELAKSUJ SIĘ/ Zielonka

więcej

WAKACYJNY TRENING ASERTYWNOŚCI Zielonka

więcej

BĄDŹ BLISKO DZIECKA
-WARSZTAT POZYTYWNEJ DYSCYPLINY /Zielonka

więcej

WARSZTATY ZE STYLISTKĄ
Zielonka

więcej

Narcyzm a Dzieciństwo: Jakie Wpływy Ma Rodzina?

WARSZTATY DLA RODZICÓW DZIECI NIEŚMIAŁYCH i LĘKOWYCH
Zielonka

więcej


DOROSŁE DZIEWCZYNKI – KROK 1
więcej


DOŁACZ DO GRUPY ONLINE

WRESZCIE ŻYĆ – DDA, DDD
– ONLINE

więcej

TOKSYCZNY ZWĄZEK I CO DALEJ? – ONLINE

więcej

JESTEM Z NARCYZEM
– ONLINE

więcej

Widzimy się 4 razy w miesiącu po 2 godziny. Jest to wygodne wsparcie dla osób, które pracują zdalnie lub mają napięty grafik dobowy. Dodatkowo terapia przez internet (za pośrednictwem Skype) dostępna jest z dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie. Dlatego możesz do niej dołączyć bez względu na aktualne miejsce zamieszkania lub pobytu.

W ramach spotkań terapeutycznych zapewniamy każdemu uczestnikowi dużo uwagi i zainteresowania. Zachęcamy do wymiany doświadczeń i organizujemy ćwiczenia oraz treningi. Część praktyczna zajmuje aż 80% czasu danej terapii. Przekonaj się o jej skuteczności, zapraszamy do Psychocentrum!