NABÓR ROZPOCZĘTY !!!

Terminy:

 • 15.06.24 sobota 10.00 – 17.00 –Zielonka
 • 19.10.2024 sobota 10.00 – 17.00 –Warszawa
 • 23.11.2024 sobota 10.00 – 17.00 Zielonka
 • 14.12.2024 sobota 10.00 – 17.00 –Warszawa
 • 11.1.2024 sobota 10.00 – 17.00 Zielonka
 • Cena: 450 zł / za 7h spotkanie. W cenę wliczone są: przerwy kawowe, materiały merytoryczne i techniczne potrzebne do wykonania Mapy Marzeń.
 • Miejsce:
  Warszawa, ul. Ogrodowa 32a lok.6
  Zielonka, ul. Kolejowa 52
 • Zapisy: kontakt@psychocentrum.pl

GRupa dla kobiet, które:

 • Chciałyby zamienić marzenia w cele
 • Czują, że stoją w miejscu i chcą z niego ruszyć
 • Chcą 'coś’ zmienić w swoim życiu
 • Chcą dookreślić swoje pragnienia
 • Chcą żyć odważniej
 • Próbowały zrobić Mapę Marzeń ale nie działała
 • Chcą zwizualizować to, czego pragną pod okiem specjalisty.

 Warsztat z tworzenia Mapy Marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie. Jest to narzędzie opierające się na wykorzystaniu obrazów i emocji mających oddziaływać na naszą podświadomość. Jest to prosta i skuteczna metoda przydatna w określaniu swoich potrzeb i wyznaczaniu sobie celów oraz tworzeniu planów.

Najpierw porządkujemy i przyglądamy się temu co chcesz zawrzeć na Mapie. Ponieważ by móc pójść dalej, powinnaś dowiedzieć się, w którym miejscu jesteś i czego pragniesz. Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek. Kluczowy w całym procesie tworzenia mapy jest etap podejmowania decyzji i wyklejania. Dla Twojego mózgu to ważny sygnał, na czym masz się skupić, jakie informacje wyłowić z otaczającej rzeczywistości, aby przybliżyć się do realizacji celu.

Mapa Marzeń, to kolaż, na którym zamieszczone są wycinki zdjęć pochodzące z kolorowych czasopism będące metaforą marzeń, pragnień i celów.

Mapa Marzeń jest formą wizualizacji. To potężne narzędzie, ponieważ kiedy tworzysz w swoim umyśle obrazy siebie samego pragnącego czegoś – generujesz myśli i uczucia posiadania tego już teraz. Wizualizacja to transformacja myśli w obrazy, która wyzwala w nas silne uczucia. Dlatego często jesteśmy zaskoczeni długoterminowymi efektami jej tworzenia. Głównym skutkiem jest to, że stajemy się bardziej otwarci na korzystanie z nadarzających się okazji, coraz więcej pojawia się w naszym życiu „zbiegów okoliczności”, które pozwalają nam spełniać to, czego chcemy.
Budujemy przestrzeń do wsłuchania się w siebie, im bardziej precyzyjnie określisz swoje potrzeby, cele tym łatwiej będzie Ci potem podjąć odpowiednie działania oraz wyłapać możliwości do ich realizacji.

Stworzenie osobistej Mapy Marzeń daje dużo radości i uruchamia kreatywność, uwalnia odwagę. To niezwykły czas dla siebie, w gronie fantastycznych kobiet. Gdy mapa powstanie, pełni funkcję przypominającą i motywującą do tego co nazwałaś i zwizualizowałaś.

Zapraszam Cię do realizacji i spełniania tego co jest w Twoim sercu.

Podczas tworzenia MAPY MARZEŃ:

 • Spędzisz niezwykły czas przyglądając się sobie
 • Przyjrzysz się swoim potrzebom i pragnieniom
 • Nazwiesz to, co Cię dotąd ograniczało
 • Odkryjesz swój system wartości, który odpowiada za Twoje wybory
 • Dokonasz zmiany w sobie i w sposobie postrzegania siebie
 • Stworzysz Swoją idealną MAPĘ MARZEŃ.

Tworzenie Mapy Marzeń, to czas wspaniałej zabawy, relaksu, refleksyjności, zmian, planowania nowego, a przede wszystkim zamieniania marzeń w cele.

Jeśli chodzi ci po głowie jakieś marzenie, doprecyzuj je.
Im lepiej jesteś przygotowana, tym łatwiej osiągniesz to, o czym marzysz.

Pracujemy w systemie 20% teorii poprzez psychoedukację i 80% praktyki (ćwiczenia, treningi, wymiana doświadczeń). Pracujemy w atmosferze pełnej życzliwości, otwartości, zaufania i poczucia bezpieczeństwa, tak by uczestnicy mogli swobodnie otwierać się na siebie i inne osoby. Nasze grupy są bardzo kameralne bo zależy nam na jakości pracy grupowej i na tym by uczestnicy mieli lepszy kontakt z psychoterapeutą prowadzącym grupę. Uczestnicząc w spotkaniach możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc i rzetelną wiedzę.

Prowadząca

sylwia krajewska

psycholog, psychoterapeutka, coach

Dowiedz się więcej

OPINIE UCZESTNIKÓW

Robiłam w 2023r w XII mapę u p. Sylwii. To działa. Minął prawie rok a moja mapa w 70% zrealizowana. Mogę już po mału myśleć o nowej. BARDZO POLECAM i prowadzącą i robienie mapy.

Pani Sylwio moja Mapa realizuje się !!!! – dziękuję. To naprawdę się dzieje. Aż żałuję, że wcześniej nie byłam na tym warsztacie u Pani.
Super spędzony czas. Super produktywnie i w bardzo fajnym towarzystwie. Z Agą, którą poznałam na Mapie do dziś mamy kontakt. Dziękuję!!!
Będę każdemu polecać warsztat i ja za rok chętnie się pojawię znowu ;).

Bardzo dziękuję za ten warsztat z mapy, za wskazówki i przewodnictwo w tym procesie. Byłam bardzo mocno poruszona tym, co zobaczyłam i usłyszałam od Pani. Jednocześnie też poczułam spokój po warsztatach jak wróciłam do domu. Dziękuję za Pani zaangażowanie i za materiały do dalszej pracy również dziękuję.

Moja mapa prawie się zrealizowała. To naprawdę działa. Mam chłopaka, jesteśmy już prawie rok razem, zmieniłam pracę, byłam na wymarzonym rejsie, skończyłam kurs, teraz zdaję na prawo jazdy, a od stycznia zaczynam szukać mieszkania… Chyba pora na kolejną mapę.
POLECAM !

Jestem w szoku ! Ta mapa naprawdę działa. Mapę robiłam w sierpniu 2021r.,
Tydzień temu spojrzałam na swoją mapę i pomyślałam o podwyżce, która była na mojej mapie – czemu po nią nie iść?? UDAŁO się. Nawet nie musiałam prosić. Szef był zdziwiony, że wcześniej o nią się nie upomniałam :).

Wróciłam bardzo podbudowana i zadowolona ze spotkania. Było co prawda bardzo intensywnie, ale czas naprawdę dobrze wykorzystany. Fajny warsztat.