Sylwia Krajewska

https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2022/07/1.jpg

Sylwia Krajewska

Psycholog, psychoterapeutka, coach

Założycielka Ośrodka Psychocentrum oraz portali psychologicznych: kochamzaBardzo.pl, warsztatydlakobiet.com

Autorka:
“Bajek terapeutycznych dla rodziców i dzieci  Opowiedz mi, co u ciebie”,
Zatrzymaj się “, „Dziennika wdzięczności
Kart afirmacyjnych – Uważności
Kursu online: o budowaniu zdrowych i dojrzałych relacji.

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończyła 7-miesięczne szkolenie „Life & Business Coachingu” pod patronatem CENTRUM FIDERATIO. Uczestniczyła w 2-letnim szkoleniu w terapii poznawczo – behawioralnej przy Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (CTPB) w Warszawie. Ukończyła szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe z zakresu „Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”. Ukończyła 2-letnie Studium Metod Pracy z Dziećmi ofiarami przemocy seksualnej i ich rodzinami w Fundacji Dzieci Niczyje. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej przy Centrum Praw Kobiet. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 15 lat. Wcześniej pracując w Świetlicach Socjoterapeutycznych, Domu Dziecka, Ośrodku Pomocy Psychologicznej, Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej i prywatnych gabinetach psychoterapeutycznych.

W szczególny sposób pasjonuje ją praca z osobami z syndromem „kochania za bardzo” niską samooceną i trudną, niepoukładaną przeszłością (dysfunkcyjny dom, nie uporządkowane relacje z rodzicami i ważnymi osobami w życiu).

Specjalizuje się w pomaganiu osobom, które przeżywają niepewność, kryzysy w relacjach, są w sytuacji trudnych rozstań, mają niską samoocenę, problem z ustanowieniem i ochroną własnych granic, i inne.

Pomaga odkrywać siebie na nowo, rozwijając przy tym świadomość siebie. Jest zwolenniczką prawdy (zdejmowania masek przed samym sobą i światem), wsłuchiwania się w siebie i nieustającej pracy nad sobą w celu pełniejszego życia.

Pracuje z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe.

OPINIE o mnie…

ZAPRASZAM:
sylwiakrajewska.pl

sylwiakrajewska.com

Hobbystycznie maluje obrazy i projektuje biżuterię.

https://psychocentrum.pl/wp-content/uploads/2022/07/Opera-Zrzut-ekranu_2022-07-08_125140_sylwiakrajewska.pl_.png

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa
ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy (600 m od trasy obwodnicy)

Chcesz porozmawiać. Zadzwoń!

Napisz!