Warsztaty dla kobiet cieszą się coraz większa popularnością wśród Polek. Dlaczego? Bo zaczynamy być bardziej świadome jak istotne są relacje i jak bardzo potrzebujemy obecności, wsparcia drugiego człowieka. A kto lepiej zrozumie kobiety niż druga kobieta?

Siła kobiet to coś więcej niż solidarność płci.

Polega na tym, że potrafimy się wzajemnie wspierać i dzielić swoimi doświadczeniami. Nasza otwartość pozwala odkrywać swoja prawdziwą naturę a to pozwala łagodzić lęki i obawy.

Korzyści w pracy w zespole, w grupie jest bardzo dużo. Sam proces grupowy charakteryzuje się wytworzeniem więzi oraz zbudowaniem poczucia bezpieczeństwa. W czasie warsztatów możemy naładować akumulatory, rozładować napięcie,  podzielić się swoimi doświadczeniami, złapać dystans, uczyć się od siebie.

W kontekście zmian żywieniowych otrzymać nieocenione wsparcie, zrozumienie oraz silną motywację.

Warsztat grupowy pozwala wydobyć i zauważyć jakie jesteśmy wyjątkowe, silne, dzielne. Uaktywnia przestrzeń żeby złapać wiatr w żagle.

Oczywiście obowiązuję pewne zasady o których nie można zapominać. Do nich należą: pełna dyskrecja oraz szacunek. Wszelkie informację o uczestnikach zostają w grupie warsztatowej. Przestrzeganie tych zasad zapewnia poczucie bezpieczeństwa oraz duże poczucie komfortu.

Spotkania kobiet są nieocenione. Uczą, bawią, rozwijają, wspierają, dają siłę.

Anna Golińska – psychodietetyk, edukator żywieniowy, trener personalny.

PODOBNE ARTYKUŁY